Biuletyn Informacji PublicznejZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH w Bytowie www.zspbytow.pl
Biuletyn Informacji Publicznej
Dane podstawowe
Struktura organizacyjna
Majątek szkoły
Prowadzone rejestry
Dane teleadresowe
Sprawozdania finansowe
Kierunki kształcenia
Oferta ZSP na rok 2024/2025
Przetargi
Przetargi 2010
Przetargi 2012
czerwiec 2012
sierpień 2012
Przetargi 2014
Przetargi 2026
Regulaminy
Stypendia naukowe
Stypendia sportowe
Raporty
Ewaluacja zewnętrzna
Raport o stanie zapewniania dostępności podmiotu publicznego
Dokumentacja szkolna
Statuty szkół ZSP
Statut ZSP
Statut II Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego
Statut Branżowej Szkoły I Stopnia Nr 1
Statut Technikum Nr 1
Wewnątrzszkolny System Oceniania
Program Wychowawczy Szkoły
Kryteria oceny z zachowania
Procedura ewakuacyjna
Wieloletni plan doskonalenia zawodowego
Koncepcja pracy szkoły
Instrukcje, dokumenty zarządcze
Kontrola zarządcza
Obsługa interesanta
Załatwianie spraw
Przyjmowanie skarg i wniosków
Ogłoszenia
Oferta pracy
Referent
Protokół z konkursu na referenta
Oferta sprzedaży

DokumentOdwiedzin
Adres9953
zapytanie3293
Redakcja75597
oferta11919
warunki2170
regulaminnaboru4621
terminy składania dokumentów4853
informacja dla szkół gimnazjalnych powiatu Bytowskiego204
boisko34
oferta na dostawe59
okna3164
listakandydat3105
listaprzyjentych2898
listaprzyjentychuczniow3276
ksiegowy3254
wyniki_naboru317
podanie4034
internat1
internat204
wybor2973
nauczyciel_informatyk3582
lista_przyjętych2794
nauczyciel_PO2860
diagnostyka2700
materiały reklamowe3047
reklama2691
dostarczanie posiłków6
dostarczanie posiłków2699
dostawa_ksiazek2687
dostawa_ksiazek12727
negocjacje2870
CAD CAM Rachmistrz2836
dostawa sprzetu fotograficznego2759
CAD CAM2820
dostawa sprzętu komputerowego2724
dostawa kurs spawalniczy2774
CAD CAM Rachmistrz2820
lista_6_lipca_20092874
Dostawa sprzętu komputerowego2954
dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego2860
lista z 30 czerwca 2010483
Przetarg na meble szkolne7938
dyrekcja8348
Regulamin lokalnego programu wyrównywania szans edukacyjnych dzieci i młodzieży powiatu bytowskiego12859
Statut994
WSO960
Plan wychowawczy942
Kryteria1009
Ogłoszenie2720
Przetarg na sprzęt komputerowy352
Przetarg na sprzęt komputerowy6040
Przetarg na sprzęt komputerowy6533
Ogłoszenie na najem pomieszczenia na sklepik szkolny12692
Statuty szkół ZSP5868
WSO23
WSO5379
Kryteria7993
Obsługa interesanta5402
Stypendium naukowe5310
Ewakuacja5249
doskonalenie5476
koncepcja pracy5326
Dofinansowanie dojazdów4257
majątek5996
DOSTĘP DO INFORMACJI PUBLICZNEJ NIEUDOSTĘPNIONEJ W BIP5464
DOSTĘP DO INFORMACJI PUBLICZNEJ5102
Ewaluacja5208
Kontrola zarządcza 201359
Pliki5395
oferta wychowanie fizyczne46
brak ofert690
rejestry5095
Stypendium sportowe5072
Przyjmowanie skarg5073
sprzedaż15822
Kontrola zarządcza 20151470
Oferta pracy3605
Godziny pracy2
adres5491
Program wychowawczy4669
Kontrola zarządcza 20161147
ZSP3811
LOMS4836
BIS3829
technikum3844
Bilans10
Sprawozdanie finansowe 20181698
Sprawozdanie finansowe 20191348
Sprawozdanie finansowe 20201215
Raport3003
Spawozdanie finansowe 20211060
Referent2
Referent2881
Wyniki konkursu3178
Kontrola zarządcza 2022338
Kontrola zarządcza 2023514
Sprawozdanie finansowe 2022714
Sprawozdanie finansowe 2023539
Kontrola zarządcza 2024703
Sprawozdanie finansowe 2024381
Kontrola zarządcza2025438
Sprawozdanie finansowe 202594
MODERNIZACJA ZAPLECZA SZATNIOWO-SANITARNEGO PRZY ZESPOLE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W BYTOWIE130
Razem412138

Dostęp do informacji publicznej

Instrukcja korzystania

Dostęp do informacji publicznej nieudostepnionej w BIP

odwiedzin: 416028